Новини проекту
МІЖНАРОДНА КОНФЕРЕНЦІЯ «СМАРТТЕХНОЛОГІЇ ЯК ЧИННИК ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ»
Національний конкурс серед вчителів-інноваторів
Проведення ЗНО в умовах карантину
Вітаємо переможців турніру «Герої матемагіі»
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР серед учасників гри «Герої Матемагіі».
Довідка про сайт. Останні події... НЕ ЗНИКЛИ
Вітаємо педагогічних працівників з отриманням сертифікатів!
Відеоуроки з користування порталом (Частина третя)
Дистанційне навчання з «E-schools» та «МійКлас»
Пакет «Слухач» для навчання на карантині
Відеоуроки з користування порталом (Частина друга)
Відеоуроки з користування порталом (Частина перша)
Усунення проблем, пов'язаних з оновленням порталу
Запрошуємо підвищити кваліфікацію!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 16 чоловік

ШАНОВНІ КОРИСТУВАЧІ!


Після проведення технічних робіт на сайті можуть виникати деякі проблеми.

Для їх усунення вам необхідно почистити cache та cookie у браузері https://e-schools.info/help/79


З метою профілактики поширення коронавірусної інфекції COVID-19 серед співробітників служби підтримки порталу «E-schools»

ми обмежуємо її роботу. Очікування відповіді наших фахівців може зайняти більше часу. Перед тим, як звертатись до співробітників

служби підтримки, будь ласка, ознайомтесь із статтями розділу «Допомога» - https://e-schools.info/help. Дякуємо за розуміння.


Новини

Кожного року в березні Україна відзначає Шевченківські дні. З нагоди 206-річниці від дня народження Тараса Григоровича Шевченка учні НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" підготували виховний захід "І мене в сім'ї великій..." та взяли участь у поминальній панахиді біля пам'ятника, переглянули відеопрезентацію "Сторінками життя і творчості Т.Г.Шевченка". Учнівське самоврядування провело літературну вікторину «Що ми знаємо про великого Кобзаря?». Проведені заходи розкрили творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

27 лютого у НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" відбувся семінар-практикум на тему "Інтеграція при викладанні предметів природничо-математичного циклу". Учасники мали змогу відвідати урок природознавства у 5 класі на тему: "Вода на Землі. Властивості води. Три стани води" (вчитель - Янчак Андрій Григорович) та урок географії у 6 класі на тему: "Зміни клімату. Вплив людини на атмосферу" (вчитель - Чечота Ольга Йосипівна)

…і мовчки сотня непокорених героїв,
Відходила у чисті небеса,
І погляди знесилених мільйонів
Дивились вслід братам, батькам, синам…
20 лютого – день Героїв Небесної Сотні. Їх назвали «небесною сотнею» тому, що вони загинули за правду, свободу, незалежність своєї держави і ціною жертовності показали, що наш український дух є незламним, а народ – нескореним. Кажуть, час лікує. Та цей час, що минув від тих подій, не зміг затягнути рани в наших душах, що їх випалили події лютневих днів 2014 року.
Упродовж дня у НВК «Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів» відбулися ряд заходів просвітницького та виховного змісту.
1. Єдиний урок мужності «Небесна сотня з нами».
2. Перегляд відео-хроніки «Зима у вогні».
3. Інформаційна виставка «Хоробрим серцям присвячується».
4. Флеш-моб «Не стріляй у серце України».
5. Виховний захід «Свіча пам’яті».
6. Акція «Ангели пам’яті»
Проведені заходи дали змогу пригадати ті події, які відбулися на Майдані Незалежності у Києві 6 років тому.

18 грудня 2019 року у Лисичинському НВК відбулося святкове дійство "Чекаємо у гості святого Миколая", у якому свої таланти показали учні 2-4 класів. Підготували виступ вчителі-класоводи
Вегера Н. С. і Федун Н. Г. На завершення свята дітей пригостили святковими солодощами.

19 грудня 2019 о 04:14 | Вербовий О. І. | немає коментарів

З метою формування у дітей системи ціннісних орієнтацій, які викладені в Українській Хартії вільної людини ". виховання самостійної особистості, відповідальної за власне життя і життя країни у нашій школі цього тижня проводився конкурс "Малюнок, вірш, есе . відеоролик крізь призму УХВЛ".
У номінації "Малюнок" 17 грудня цього року відбувся шкільний етап цього конкурсу у віковій категорії учні 1-4 класів. Свої роботи представили учні 3 і 4 класів. Дитячі творчі композиції вражали розумінням таких новел УХВЛ : "Ми творимо успішну державу", "Рабів до раю не пускають". Засобами мистенцтва маленькі школярі виразили своє бачення моральних цінностей, любові до України. серед малюнків кращою визнано колективну роботу учнів 4 класу під керівництвом педагога Вегери Н. С.

17 грудня 2019 о 16:41 | Вербовий О. І. | немає коментарів

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води відтворюється наше ставлення до природи взагалі. Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою квартиру. І як гірко буває бачити , що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.
Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

11 грудня 2019 о 12:19 | Вербовий О. І. | немає коментарів

У ставленні до новорічної ялинки, як у краплі води відтворюється наше ставлення до природи взагалі. Зустріч Нового року пов’язана в нашому житті із зеленою красунею-ялинкою, прикрашеною новорічними іграшками. Ми до неї звикли і рідко замислюємося над тим, у що обходиться природі наше бажання прикрасити живим деревом свою квартиру. І як гірко буває бачити , що вже в перших числах січня стрункі деревця викинуто на вулицю, як непотрібний мотлох.
Зимовий букет - найкращий новорічний подарунок рідним і друзям. Він створює особливий настрій, коли за вікнами вирує заметіль, а все навкруги під сніговою ковдрою. Зимовий букет - це екологічно, зручно, сучасно, красиво.

11 грудня 2019 о 12:19 | Вербовий О. І. | немає коментарів

"Сиве благання України: - Синку, як виживеш, все розкажи." З такими словами, звертається Україна до подій 86-річної давнини - Голодомору. Голодомор - це організований радянською владою у 1932-1933 рр. штучний голод, який призвів до смерті мільйонів українців і є геноцидом українського народу.
В період Голодомору вмирало 17 людей щохвилини, 1000 - щогодини, 25000 - щодня.
81 відсоток загиблих під час Голодомору були українці.
Голодомор офіційно визнаний геноцидом українського народу в 18 країнах світу.
Згадаємо, Пам'ятаємо, Незабуваємо...

28 листопада 2019 о 08:14 | Вербовий О. І. | немає коментарів

У неділю 24 листопада 2019 року учні початкових класів нашого НВК разом з вчителями провели цікавий вихідний . Діти відвідали Тернопільський обласний драмтеатр. Увазі юних глядачів була представлена постановка за мотивами твору Астрід Ліндгрен "Карлсон, що живе на даху". Дітям дуже сподобалася весела і повчальна вистава. Вони із захопленням спостерігали за дією, що відбувалася на сцені. Екскурсія передсвятковим Тернополем залишила багато вражень у молодших школярів. Такі події згуртовують дитячий колектив, долучають дітей до прекрасного.

26 листопада 2019 о 16:24 | Вербовий О. І. | немає коментарів

5 років минуло з того часу, як українці, щоб продемонструвати свою гідність, своє прагнення до свободи, вийшли на Майдан. Люди постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод, національних інтересів України та її європейського вибору. Зберігаємо світлу пам'ять про героїв Майдану, про героїв-воїнів АТО, які віддали найцінніше - своє життя.
Українці! Прошу вас, не дайте зламати
Свою гідність і честь, не дайте топтати
Своє прагнення жити достойно в державі,
В пам'ять тих, хто загинув.
Вічна їм слава!

25 листопада 2019 о 11:24 | Вербовий О. І. | немає коментарів

Учні НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" 20.11 в черговий раз відвідали Тернопільський академічний обласний український драматичний театр ім. Т. Г. Шевченка. Перегляд музичної комедії І. Карпенка-Карого "Мартин Боруля" нікого не залишив байдужим. Професійна гра акторів подарувала всім хороший настрій та позитивні емоції.

25 листопада 2019 о 10:58 | Вербовий О. І. | немає коментарів

8 листопада 2019 року у НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ" відбувся І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови ім. Петра Яцика. Конкурсні завдання виконали учні двох вікових груп: учні 3-4 класів і 5-9 класів. Варто відзначити зацікавленість учнів пропонованими завданнями, бажання виконати їх найкраще. Журі конкурсу перевірило роботи і визначило переможців у кожному класі. у 3 класі - Д.анилюк Степан, 4 клас - Радзіх Поліна.

8 листопада 2019 о 11:28 | Вербовий О. І. | немає коментарів

З метою пропагування грамотності, підтримки та розвитку державної мови, виховання високої мовної культури, учні 8 класу взяли активну участь у написанні радіодиктанту, приуроченому 95-річчю Українського радіо.

8 листопада 2019 о 11:25 | Вербовий О. І. | немає коментарів

29 жовтня відбулися збори профспілкової організації НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів - ДНЗ", на які було винесено питання про роботу профспілки за звітний період.Ключовим питанням було обрання голови профспілки НВК. Одноголосно головою профспілки вибрали Паращук Марію Романівну.

30 жовтня 2019 о 09:39 | Вербовий О. І. | немає коментарів

25 жовтня учні, вчителі і працівники НВК «Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» прибирали та приводили до належного санітарного стану пришкільну територію. Було очищено зелені зони від листя та сміття, упорядковано клумби, організовано вивезення сміття.

30 жовтня 2019 о 09:13 | Вербовий О. І. | немає коментарів

5 жовтня 2019 року учні і вчителі НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ст. - ДНЗ" здійснили цікаву і захоплюючу екскурсію за маршрутом "До музею І.Франка в с. Нагуєвичі - с. Тустань - с. Меденичі!

15 жовтня 2019 о 12:02 | Вербовий О. І. | немає коментарів

Ось і завітала щедра осінь, яка повноцінно панує уже другий місяць. З давніх давен люди відмічали свято осені, свято зібраного урожаю. У нашій школі теж відбулося Свято осені, яке щорічно проводиться працівниками та вихованцями школи. Уже вкотре декорації цього заходу вражають і милують око відвідувачів дійства. Різноманіття квітів, овочів, фруктів втілилися в чудові та цікаві композиції учнів школи, які організували виставку осінніх дарів. З квітів, зерна, гілочок, динь, картоплі учні створили справжні шедеври, в яких фантазії не було меж. Свято пройшло у колі друзів, у барвах осені, з квітами та дарами природи.

Традиційно 21 вересня в Україні та в усьому світі відзначають Міжнародний день миру. Сьогодні мир в Україні не є абстрактним бажанням, це усвідомлена мета, адже за мирне існування, за право жити у власній державі триває боротьба на сході країни. І найвищу цінність миру, який є запорукою щасливого життя, сьогодні відчула кожна українська родина.
З нагоди Дня миру наші учні взяли участь у конкурсі малюнка та спільній виховній годині "Ми за мир".
Діти початкових класів власноруч виготовили долоньки, як символ єдності, і написали свої побажання та прикріпили на інформаційний стенд.

5 вересня учні НВК "Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів -ДНЗ" переглянули художній фільм "Заборонений", присвячений життю та боротьбі одного з найвидатніших синів України, поета та дисидента Василя Стуса.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 18.02.2016р. №148 «Про затвердження Державної цільової соціальної програми «Молодь України» на 2016-2020 роки та внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України», обласної програми «Молодь Тернопільщини» на 2016-2020 роки» 19 квітня 2019 року у НВК «Лисичинський ЗНЗ І-ІІ ступенів – ДНЗ» була проведена Всеукраїнська благодійна акція «Серце до серця». До акції були залучені учні, вчителі та весь персонал закладу. Зібрані кошти перераховані на відповідний рахунок для благодійних внесків.

24 квітня 2019 о 09:07 | Вербовий О. І. | немає коментарів